Anasayfa

Firmamız 1995 yılında İstanbul Bayrampaşa ilçesinde tekstil sektöründe imalatçı olarak faaliyetlerine başlamıştır.Çeşitli tekstil ürünleri konusunda imalat çalışmaları gerçekleştiren firmamız ev tekstili ve çeyizlik tekstil ürünleri konusunda çalışmalarını yoğunlaştırarak faaliyetlerine bu alanda devam etme kararı almıştır.

Neden Çeyizlik tekstil ürünleri ve ev tekstili ?
Gerek hitap ettiği müşteri portföyünün beklentilerini, gerekse imalatında kullanılan malzemelerin yüksek kalitede ve hassas bir işçilik ile işlenmesi hususundaki gereken hassasiyeti göstermiş bulunmaktayız.
Günümüzde yüzlerce çeşit, birbirine uyumlu yine yüzlerce renk kombinasyonları ile sürdürdüğümüz üretimimizde modellerimiz ile sektörde ayrı bir yer edinme konumuna gelmiş bulunmaktayız.
Çeşitlerimiz olarak ise farklı desen ve işlemelerimiz, buzdolabı örtüleri, salon mutfak takımları, bohça, hurç setleri, havlu takımları ve peçete, işlemeli sehpa takımları halen imalatını sürdürmekte olduğumuz ürünlerimizin genel başlıklarıdır.

HEDEFLERİMİZ..
Sultangazi' indeki yerimize 2000 yılında geçerek sizlerin alanını ve kapasitemizi artırdık.Ayrıca ürün gamında çeşitlerimizi çoğalttık. Model seçmelerimizde ve renk kombinasyonlarında sizlerin beğenisine yüzlerce ürün sunabilmenin gururunu yaşıyoruz.
İmalat kalitemizden ödün vermeden, ürün seçenekleri ve modellerimizde beğenileriniz doğrultusunda artışa devam ederek ev tekstil ve çeyizlik tekstil ürünleri konusunda hizmetinize devam etmekteyiz. Parolamız 'Çeyizde Kalite ve Dürüstlük' olduğu gibi amacımız da sizlere her zaman daha iyisini ve güzelini sunabilmek olacaktır.

 
Ürünler
temiz çamaşır torbası ( beyaz )
ASKERLER TEMİZ İÇ ÇAMAŞIRLARINI MUHAFAZA ETMEK İÇİN KULLANIRLAR.HER ASKERİN DOLABINDA BULUNMASI MECBURİDİR. HAVA ALAN NONWOWENS KUMAŞDAN..
Kirli çamaşır torbası ( siyah )
ASKERLER KİRLİ İÇ ÇAMAŞIRLARINI MUHAFAZA ETMEK İÇİN KULLANIRLAR.HER ASKERİN DOLABINDA BULUNMASI MECBURİDİR.
özel üretim çamaşır filesi
özel üretim çamaşır filesi istenilen ebatlarda özel üretim yapılmaktadır. Çamaşır Makine Filesi; yapılan deneyler sonucu suyun ve dete..
askerler için çamaşır filesi
ASKERLER İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞTIR. Çamaşır Makine Filesi; yapılan deneyler sonucu suyun ve deterjanın çamaşır makine filesine rahat girip..
askerler için çamaşır filesi
ASKERLER İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞTIR. Çamaşır Makine Filesi; yapılan deneyler sonucu suyun ve deterjanın çamaşır makine filesine rahat girip..
kullan at sünnet kilodu
Çocukların sünneti sırasında yaşadıkları bazı  önemli sorunlar Sünnet Külodu ile azalır. 1-Sünnet sonrası etek giymek gerekmiyecek.Sünn..
kapak baglama camaşır filesi
Hassas eşyalarınızı örnek ayakkabı, sütyen,kilot vs. gibi çamaşır makinesinde yıkanırken veya kurutma sırasında zarar görmemesini ve aşınmas..
sütyen topu
Filem Sütyen Yıkama Topu Sütyenleri çamaşır makinesinde bozulmadan yıkamak için geliştirilmiş bir aparattır. Bir büyük, bir de küçük kaf..
çamaşır makine filesi
Çamaşır Makine Filesi; yapılan deneyler sonucu suyun ve deterjanın çamaşır makine filesine rahat girip çıkması, kirlerin rahat çıkması için ..
ipli (bogmalı) çamaşır filesi
Çamaşır Makine Filesi; yapılan deneyler sonucu suyun ve deterjanın çamaşır makine filesine rahat girip çıkması, kirlerin rahat çıkması için ..
çamaşır filesi fermuarlı
Çamaşır Makine Filesi; yapılan deneyler sonucu suyun ve deterjanın çamaşır makine filesine rahat girip çıkması, kirlerin rahat çıkması için ..
SÜTYEN YIKAMA FİLESİ
Bebe çamaşırları için özel tasarlanmış kumaşıyla bebek lere zarar verecek kimyasallar kullanılmamıştır.  Çamaşır Makine Filesi; yapılan d..
SÜTYEN YIKAMA FİLESİ
Filem file, sütyenleri çamaşır makinesinde bozulmadan yıkamak için geliştirilmiş bir üründür. Eşsiz kumaş tasarımıyla Filem file, bir yan..
çamaşır torbası
çamaşır torbası Çamaşır Makine Filesi; yapılan deneyler sonucu suyun ve deterjanın çamaşır makine filesine rahat girip çıkması, kirlerin ..
çamaşır yıkama filesi (inşaat firmaları için)
İNŞAAT FİRMALARI İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞTIR. Çamaşır Makine Filesi; yapılan deneyler sonucu suyun ve deterjanın çamaşır makine filesine rah..
ÜTÜ MASA KILIFI
YANMAZ ÜTÜ BEZİNİN Üstün Teknik Özellikleri  Ütünün çalışır pozisyonda unutulmasında dahi kumaş ve keçede kesin yanmazlık özelliği, ar..
bebe küvet filesi
Küvet Filesi filem bebe ürünlerini bebeğinizin sağlığı açısından rahatlıkla kullanabilirsiniz. filem Bebe'nin ürünleri kanserojen bask..
Çamaşır yıkama filesi
Çamaşır Makine Filesi; yapılan deneyler sonucu suyun ve deterjanın çamaşır makine filesine rahat girip çıkması, kirlerin rahat çıkması i..
DOLAP İÇİ ÇORAP FİLESİ
Dolap içi corap filesi Çorap Filesi ile çoraplarını dolabınızda artık renklerine  göre ayarlayabilir ve dağılmasını önleyebilirsiniz. ..
BEBEK ARABASI ( PUSET ) SİNEKLİĞİ
*    Sineklere ve haşerelere karşı tam koruma sağlar  *    Bütün bebek arabalarına kolayca takılır  *    Lastikli kenarları sayesinde ..
Paylaş